دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مراسم بزرگداشت مقام معلم و سالروز شهادت آیت الله مطهری

موضوع جلسه : 1. بزرگداشت مقام معلم و روز پدر. 2. ارائه برنامه امتحانات پایانی خرداد ماه و تحویل بسته آماده کردن سئوالات توسط دبیران و ارائه برنامه مراقبت دبیران در خرداد ماه. 3. برگزاری کلاس های رفع اشکال و تقویتی ویژه دانش آموزان ضعیف.

جلسه مورخ 1394/02/15  با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط آقای کاکاوند آغاز شد. پس از تلاوت آیات، سخنانی در باب تغییر و ترجمه آیات بیان فرمودند. همچنین درباره مقام معلم و علت نامگذاری آن و رسالت دبیران اشاراتی کردند.

پس از ایشان، جناب آقای هدایی، مؤسس دبیرستان، سخنرانی کردند و جملات زیبایی در قالب پاورپوینت (برای مشاهده این جملات بر روی کلمه Powerpoint کلیک کنید) در باب تقدیر از دبیر ایراد فرمودند و روز دبیر را به تمامی دبیران عزیز تبریک گفتند و از زحمات یکساله کلیه دبیران قدردانی و تشکر لازم را نمودند. همچنین از دبیران عزیز خواستند که با توجه به وضعیت کنونی جامعه، وظیفه خطیری به عهده معلمین می باشد که نهایت تلاش و کوشش باید بدان نائل شوند.

پس از ایشان، جناب آقای رسول زاده، مدیریت محترم دبیرستان، سخنان خود را آغاز کردند. ایشان هم پس از تبریک روز معلم خدمت دبیران حاضر در جلسه، به بیان مطالبی راجع به شخصیت معلمین و معلمین به کمال رسیده پرداختند. همچنین از مسئولین پایه خواستند که کلیه دانش آموزان ضعیف را شناسایی کرده و در صورت لزوم کلاس های ویژه رفع اشکال برای آن ها کذاشته شود. پس راجع به نحوه طراحی سئوالات خرداد ماه و لزوم طراحی سئوالات متناسب با بارم بندی مصوب شده توسط وزارت آموزش و پرورش، با دبیران صحبت کردند و بسته ای شامل سی دی و برنامه امتحانات خرداد ماه و همچنین برنامه مراقبت دبیران در طول ایام امتحانات، پس از توضیح و اطلاع رسانی دقیق، در انتهای جلسه تحویل دبیران گردید. آقای رسول زاده نیز از کلیه دبیران به خاطر رسالت عظیم ایشان و وظیفه خطیری که بر دوش معلمین می باشد نهایت تشکر و قدردانی را تحویل نمودند.

در انتها نیز هدایایی از طرف مؤسس دبیرستان به مناسبت روز معلم، تقدیم دبیران محترم شد.

مصوبات جلسه :

 1. ارائه برنامه امتحانات خردادماه و تصویب آن در شورای دبیران.
 2. ارائه بسته طراحی سئوالات به همراه لیست مراقبت و ابلاغ آن به کلیه دبیران.
 3. لزوم طراحی سئوالات خردادماه متناسب با بارم بندی مصوب آموزش و پرورش.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها: جلسه شورای دبیران

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ