دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مراسم توزیع کارنامه امتحانات خرداد ماه پایه سوم

جلسه توزیع کارنامه دانش آموزان پایه سوم روز سه شنبه مورخ 94/04/09 از ساعت 16 در سالن اجتماعات دبیرستان موحد تشکیل شد.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید توسط آقای کاکاوند معاون پرورشی دبیرستان آغاز گردید. پس از تلاوت این آیات، مطالبی در خصوص شأن نزول آیات بیان شد و پس از آن ایشان راجع به برکات ماه مبارک رمضان صحبت کرده و آیات و احادیثی را در این باب مطرح کردند.

پس از ایشان جناب آقای حسینخانی مشاور پایه سوم، سخنان خود را شروع کردند. ایشان گزارشات آماری راجع به میانگین نمرات دانش آموزان سال سوم و مقایسه آن با 5 سال گذشته را ارائه نمودند. همچنین در ادامه گزارشی از روند فعالیتهای آموزشی و گزارشی از روند برگزاری اردوهای مطالعاتی قبل از ایام امتحانات و نیز گزارش کلاسهای تقویتی قبل از هر امتحان با حضور دبیر مربوطه  ارائه گردید. پس از آن با جمع بندی مطالب فوق و ارائه گزارشات آماری، با توجه به اهمیت سال چهارم و لزوم آشنایی اولیا در مورد برنامه های سال چهارم، از جناب آقای گل محمدی مشاور دانش آموزان سال چهارم دعوت شد تا سخنانی را در مورد اهمیت سال چهارم و برنامه های در نظر گرفته شده برای دانش آموزان سال چهارم ایراد نمایند.

جناب آقای گل محمدی راجع به تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری امسال و همچنین نحوه تأثیر معدل سال سوم بر رتبه کنکور سراسری صحبت کردند. سپس برنامه زمان بندی کلاسهای دوره تابستانی و همچنین برنامه آزمون های سال چهارم به اولیا اطلاع رسانی شد.

پس از ایشان جناب آقای رسول زاده مدیریت محترم دبیرستان، سخنان خود را آغاز کردند. در ابتدا ایشان با انتقاد نسبت به بالا بودن سطح امتحانات نهایی از تلاش و کوشش دانش آموزان و مسئول پایه و معاونین و دبیران ارجمند نهایت سپاس و قدردانی را به عمل آوردند. سپس راجع به نحوه ثبت نام دانش آموزان سال چهارم و برنامه ریزی های انجام شده جهت ثبت نام دانش آموزان برای اولیا صحبت هایی انجام شد.

در ادامه طی مراسمی از نفرات برتر کلاسها قدردانی شد. و جوایز ایشان نیز طی این مراسم اهدا گردید.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها: توزیع کارنامه

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ