دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

اولین جلسه شورای دبیران سال تحصیلی 96-95

به منظور تبیین و تشریح برنامه های آموزشی و تربیتی این دبیرستان در سال تحصیلی 96-1395 ، اولین جلسه شورای دبیران روز یکشنبه مورخ 28/06/1395 با حضور کلیه دبیران و همکاران گرامی برگزار گردید.

      به منظور تبیین و تشریح برنامه های آموزشی و تربیتی این دبیرستان در سال تحصیلی 96-1395 ، اولین جلسه شورای دبیران روز یکشنبه مورخ 28/06/1395 با حضور کلیه دبیران و همکاران گرامی برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، ابتدا آقای مهندس هدایی صاحب امتیاز و موسس محترم دبیرستان در خصوص ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان و حفظ حریم بین معلم و دانش آموز صحبت کردند. سپس ایشان به بهره گیری از تقویم اجرایی در طرح درس دبیران پایه ها نکاتی را متذکر و بر لزوم رعایت بودجه بندی آزمونهای گزینه2 و مرآت با طرح درس تاکید کردند. ایشان تقویت سیستم آموزشی را در گرو همکاری تنگاتنگ دبیران و مشاوران دانسته و خواستار استفاده حداکثری از امکانات وتجهیزات دبیرستان توسط دبیران شدند. مهندس هدایی در پایان سخنرانی بر لزوم فرهنگ سازی برای دانش آموزان در خصوص استفاده از رسانه و فضای مجازی را توسط دبیران و همکاران آموزش امری لازم و ضروری دانستند.

      در ادامه جلسه مدیر محترم دبیرستان آقای رسول زاده به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان سند تحول بنیادی آموزش و پرورش و هداف این سند و نقش معلم به عنوان یکی از مولفه های موثر در این سند را تبیین و تشریح کردند و به مشکلات موجود در خصوص ورود اولین مجموعه از سیستم آموزشی 6-3-3 و تدوین  کتابهای جدید التالیف وراهکارهای موثر در خصوص برون رفت از مشکلات ناشی از کتب جدید به این مسئله را تاکید کردند. ایشان همچنین بر لزوم استفاده از تقویم اجرایی توسط دبیران در هماهنگی با سیاستهای دبیرستان را متذکر شدند.

    پس از آقای رسول زاده، آقای دیانی معاون انضباطی دبیرستان به بیان نکاتی در خصوص رعایت مسائل انضباطی و حقوقی و هماهنگی دبیران با این معاونت را یادآور شدند. پس از ایشان، مشاوران پایه های دهم و سوم آقایان رفیعی و طالقانی به بیان نقطه نظرات خویش در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید و نقشه راه این پایه ها اشاره کردند.و در پایان جلسه با انجام رای گیری  نیز آقای محسنی طالقانی به عنوان نماینده دبیران در سال تحصیلی 96-1395 انتخاب شد..

 

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ