دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مراسم آغاز سال تحصیلی 98-97

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید از ساعت 7:50 دقیقه صبح روز یکشنبه اول مهرماه سال 97 با قرائت آیاتی از کلام ا… مجید توسط معاون محترم پرورشی آغاز شد .سپس سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران پخش و توسط دانش آموزان ، کارکنان و دبیران یکصدا همخوانی شد.

گزارش مراسم بازگشایی دبیرستان در سال تحصیلی 98-97

 

مراسم آغاز  سال تحصیلی جدید از ساعت 7:50 دقیقه صبح روز یکشنبه اول مهرماه سال 97 با قرائت آیاتی از کلام ا مجید توسط معاون محترم پرورشی آغاز شد .سپس  سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران پخش و توسط دانش آموزان ، کارکنان و دبیران یکصدا همخوانی شد.

در ادامه به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت  یاد وخاطره هشت سال دفاع مقدس ، شهیدان ، جانبازان و ایثارگران آن دوران با قرائت اشعار ودکلمه های مناسب توسط مجری برنامه گرامی داشته شد.

 در ادامه جناب آقای مهندس هدایی مؤسس محترم دبیرستان طی سخنانی بعد از گرامی داشت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) وتبریک سال تحصیلی جدید و گرامی داشت هفته ی دفاع مقدس سخنرانی خود را با موضوع: احترام به خود ،  آغاز نمود و 22حالت را برای این معنا متصور و متذرکر شدند .

سپس به دو نفرار از دانش آوزان برتر پابه هایی دهم که در آزمون جامع تابستانی حائز بیشترین امتیاز بودند لوح تقدیری به رسم یاد بود اهداء گردید.

پس از آن آقای رسول زاده مدیر محترم دبیرستان نیز  دقایقی کوتاه را به معرفی شخصیت والای حضرت سید الشهداء پرداخته و بعد از گرامی داشت هفته ی دفاع مقدس و تقارن آن با آغاز سال تحصیلی به اصل تدبیر در زندگی و تحصیل اشاره کرده و با ابیاتی از شاهنامه فردوسی سخنان خود را به پایان رساندند.

در پایان نیز دانش آموزان با صرف شیرینی و عبور از سایه پر برکت قرآن وارد کلاسهای خود شدند .

 


منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ