دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

نخستین نشست تخصصی اولیاء محترم پایه دهم

روز دوشنبه مورخه 16 مهر ماه راس ساعت 15:30 در سالن دبیرستان برگزار گردید . این جلسه با حضور اکثر خانواده های محترم با تلاوت آیات کلام ا... مجید توسط معاون محترم پرورشی آغاز گردید

 

باسمه تعالی

نخستین نشست تخصصی اولیاء محترم پایه دهم روز دوشنبه مورخه 16 مهر ماه راس ساعت 15:30 در سالن دبیرستان برگزار گردید . این جلسه با حضور اکثر خانواده های محترم با تلاوت آیات کلام ا... مجید توسط معاون محترم پرورشی آغاز گردید و در ادامه مشاور پایه دهم ضمن عرض خیر مقدم به معرفی برنامه های جلسه پرداختند .

همچنین به منظور آشنایی بیشتر اولیا با دبیران ارجمند و تشریح برنامه های کلاسی ، دو تن از معلمان این واحد آموزشی به بیان کلیات برنامه های کلاسی خود پرداخته و توضیحاتی را پیرامون نحوه تدریس و نظارت آموزشی خود پرداختند. از دروس عمومی آقای خدامی دبیر محترم درس ادبیات و از دروس اختصاصی  آقای فرجی دبیر محترم درس فیزیک در جایگاه قرار گرفته و دقایقی  درارتباط با روش تدریس وچگونگی ارایه تکالیف درسی ونحو ه انجام امتحانات وحساسیت واهمیت آزمون ها وکوئیز ها  مطالبی را بیان کردند که بسیار مفید بوده است.

بخش پایانی جلسه با حضور مشاور پایه دهم ادامه یافت که طی آن کلیات برنامه های آموزشی نیمسال اول ، جداول آزمون های هماهنگ ، آزمون های سنجش ، برنامه مطالعاتی ، جدول خود بازرسی ، برنامه ایستگاه های مطالعاتی و ... به طور کامل ومصور در قالب پاورپوند به سمع ونظر اولیای گرامی رسید.

همچنین نام کاربری و کلمه عبور جهت استفاده از سایت منتا و پورتال دانش آموزی به صورت انحصاری در اختیار اولیای محترم قرار گرفت .

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ