دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مراسم توزیع کارنامه امتحانات نیمسال اول و اهدای جوایز دانش آموزان پایه یازدهم

مراسم توزیع کارنامه های تحصیلی امتحانات نیمسال اول دانش آموزان پایه یازدهم روز چهارشنبه مورخ یازدهم بهمن ماه از ساعت ۱۵ در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار گردید.

در این مراسم ضمن توزیع کارنامه امتحانات از دانش آموزان ممتاز و نفرات برتر هر رشته تحصیلی قدردانی شد و به پاس تلاش و زحمات این عزیزان لوح تقدیر به همراه جوایز به دانش آموزان اهدا گردید.

 

 

در ضمن از دانش آموزانی که در مسابقات بین المللی AMC استرالیا در رنکینگ های اول دوم سوم جهانی کسب رتبه کسب کرده بودند نیز با اهدا لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.

این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای کاکاوند معاون محترم پرورشی دبیرستان آغاز شد و سپس ایشان با استفاده از آیات تلاوت شده مطالبی را در این خصوص اظهار داشتند

سپس در ادامه آقای رسول زاده مدیر محترم دبیرستان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور فعال اولیای دانش آموزان در همه جلسات و نشست های تخصصی به ویژه جلسه مزبور اظهار قدردانی کردند و اظهار داشتند بر اساس برنامه مندرج در تقویم اجرایی سال تحصیلی 97-96 دبیرستان به طور منظم فعالیت‌های آموزشی و پرورشی از پیش تعیین شده را به مرحله اجرا گذاشته و به لطف خدا و با تلاش همکاران محترم به ویژه مشاوران پایه ، امور تحصیلی دانش‌آموزان به دقت  کنترل و پیگیری می‌شود و طبق برنامه، امتحانات هفتگی  و آزمون های دوره ای برگزار می‌شود.

ایشان در ادامه ازعملکرد درسی و آموزشی دانش آموزان پایه یازدهم ابراز امیدواری کرده و با توجه به تغییرات انجام شده در بخش مشاوره ، ضمن معرفی آقای گل محمدی به عنوان مشاور پایه یازدهم اظهار امیدواری نمودند که با توجه به سوابق اجرایی ایشان درحوزه مشاوره شاهد پویایی و تغییرات بسیار خوب و رو به رشدی در میان دانش آموزان پایه یازدهم خواهیم بود

 در ادامه آقای  گل‌محمدی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده ، ارائه روش کار خود ، نحوه پیگیری امور و ارائه برنامه های مطالعاتی ، توصیه هایی  را در جهت نظارت بیشتر اولیا بر دانش آموزان خواستار  شده و  درپایان لوح های تقدیر به همراه جوایز دانش آموزان به آنان اهدا گردید.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ