دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات ریاضی استرالیا(AMC)

از سال 1392 دبیرستان غیر دولتی موحد به عضویت مرکز آموزش و پژوهش ریاضی کشور استرالیا (AMC)در آمد . این مرکز متشکل از اساتید ریاضی دانشگاه کامبرا و معلمان ریاضی و علوم پایه استرالیا می باشد .

بر اساس منابع و برنامه های اموزشی اعلام شده از آن مرکز در سال تحصیلی 93-92 دوره آموزشی ریاضی به زبان انگلیسی توسط استاد حسن شیری در این دبیرستان به دانش اموزان پایه اول تدریس شد . و در تابستان 93 پس از طی یک دوره آموزشی فشرده دانش آموزان در امتحان بین المللی هماهنگ AMCکه بطور همزمان در تاریخ هفتم اگوست 2014 در مراکز علمی عضو AMTکشورهای مختلف دنیا برگزار گردید شرکت کردند و تعداد 32 نفر از دانش امزان گواهی نامه معتبر بین المللی را از دانشگاه کانبرا دریافت کردند . و از این جمع تعداد 6 نفر بالاتر از نمره میانگین شرکت کنندگان ایرانی را احراز نمودند . به منظور قدردانی از دانش آموزان مزبور طی مراسمی از این افراد تقدیر و تشکر بعمل آمد و کارنامه و گواهی نامه های افراد به آنان اهدا گردید .

از بین این دانش اموزان تعداد 5 نفر در تاریخ 11 سپتامبر 2014 در مسابقات بین المللی ریاضی استرالیا (AIMO) شرکت نمودند که متعاقبا نتایج این امتحان اعلام خواهد شد ،توضیح اینکه امتحان مزبور به زبان انگلیسی و تشریحی برگزار گردید .

در سال تحصیلی جاری (94-93) مرحله دوم آموزش ریاضی AMCبه زبان انگلیسی برای کلیه دانش اموزان پایه اول و در پایه دوم صرفا برای دانش اموزان دارنده گواهی نامه امتحان بین المللی (32 نفر فوق الذکر) تشکیل می گردد . تدریس دانش آموزان پایه اول توسط استاد ابوالحسنی و در پایه دوم توسط استاد شیری انجام می شود .

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ