دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

برگزاری دومین جلسه شورای دبیران دبیرستان موحد

دومین جلسه شورای دبیران دبیرستان غیردولتی موحد روز چهارشنبه مورخ 93/08/28 با حضور دبیران پایه های اول،دوم و سوم ساعت 16 برگزار گردید .

دومین جلسه شورای دبیران دبیرستان غیردولتی موحد روز چهارشنبه مورخ 93/08/28 با حضور دبیران پایه های اول،دوم و سوم ساعت 16 برگزار گردید . در این جلسه ابتدا آقای مهندس هدایی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای بی وقفه همکاران در جهت ارتقاء علمی و پیشرفت درسی دانش آموزان به بررسی و تحلیل آماری نتایج دومین آزمون هماهنگ مدرسه پرداختند و با بیان نقاط ضعف و قوت در قالب برنامه powerpoint به تفکیک دروس و پایه ها عملکرد هر یک از دبیران را در قیاس با میانگین نمرات کشوری به شکل نمودارها و جداول مقایسه ای نمایش دادند و سپس از همکارانی که عملکرد آنان بالاتر از میانگین کشور بوده ضمن تشکر مقرر شد مبلغی به عنوان پاداش به آنان پرداخت نمایند .

در ادامه آقای رسول زاده مدیر دبیرستان نیز از عملکرد دو ماهه همکاران قدردانی کردند و با ارئه گزارشی از جایگاه این دبیران در آزمون هماهنگ در قیاس با مدارس دیگر اظهار امیدواری کردند که وضعیت آموزشی با تلاش همکاران در آزمونهای بعدی بهبود یابد و رتبه مدرسه ارتقا یابد . سپس در ادامه در ارتباط با برنامه امتحانات میان نوبت اول و چگونگی تعامل با مشاوران و مسئولین پایه و مسائل دیگر مطالبی را مطرح کردند . در ادامه آقایان محسنی طالقانی دبیر محترم دین و زندگی ، اقای لشگری دبیر محترم شیمی و آقای نوری دبیر محترم زبان انگلیسی نیز در خصوص نتایج آزمونهای هماهنگ مسائلی را بیان نمودند .

جلسه راس ساعت 18 به پایان رسید.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ