دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

برگزاری دومین جلسه دیدار و مشاوره با اولیای پایه اول

دومین جلسه دیدار اولیا با دبیران و مشاوران پایه اول روز شنبه مورخ 93/8/17 از ساعت 15:30 در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.

دومین جلسه دیدار اولیا با دبیران و مشاوران پایه اول روز شنبه مورخ 93/8/17از ساعت 15:30 در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.

این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و شرح تفسیر آن آیات توسط جناب آقای "کاکاوند"، معاونت محترم پرورشی دبیرستان آغاز شد.

در ادامه دو تن از دبیران دروس فیزیک و ریاضی سال اول دبیرستان به نام های آقایان "سید منیر" و "غلامی" به طرح نکاتی درباره چگونگی نحوه مطالعه  این دروس، اهمیت این دروس، پرسش و پاسخ با اولیای محترم دانش آموزان و پاره ای از نکات در حوزه ایجاد انگیزه در دانش آموزان و همچنین نکات تربیتی و رفتاری دانش آموزان پرداختند.

پس از سخنرانی دبیران محترم دروس فیزیک و ریاضی، جناب آقای "محرابی" مشاور و مسئول محترم دانش آموزان پایه اول درباره روند آموزشی دانش آموزان، نحوه مطالعه دروس کتاب درسی و کمک درسی مرآت، چگونگی روند مطالعه بهتر و پیشبرد سطح علمی دانش آموزان در کنار انجام دقیق و صحیح برنامه مطالعاتی مطالبی را بیان کردند. در ادامه نیز ایشان با نمایش نمودارها توضیحاتی درباره میانگین نمرات دروسی اختصاصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست و مقایسه آن در بین چهار کلاس پایه اول ارائه کردند و سپس اولیای حاضر در جلسه طی پرسش و پاسخی سئوالات خود و ابهامات پیش آمده را در جلسه مطرح و و پاسخ آنرا دریافت نمودند.

در پایان جلسه نیز دبیر محترم تربیت بدنی جناب آقای "نژاد سلیم" به ذکر نکاتی درباره آمادگی جسمانی دانش آموزان و همچنین اهمیت و نقش به سزای ورزش در تقویت بنیه جسمی و روحی آنان پرداختند که نهایتا جلسه با طرح سئوالاتی از جانب اولیا و پاسخ دبیر درس تربیت بدنی به آنان به پایان رسید.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ