دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

سومین جلسه شورای دبیران

سومین جلسه شورای دبیران، با محوریت بررسی و تحلیل نتایج سومین آزمون مرآت و همچنین درخصوص هماهنگی های لازم برای امتحانات نوبت اول روز شنبه مورخ 29 آذر ماه رأس ساعت 16 در سالن اجتماعات دبیرستان موحد برگزار گردید.

در ابتدا جناب آقای کاکاوند، معاون محترم امور پرورشی، آیاتی  چند  از کلام اله مجید را قرائت کرده و پس از ترجمه آیات خوانده شده، راجع به تفسیر آیات تلاوت شده مطالبی راایراد کردند. در ادامه نیز ایشان سخنانی در باب آموزه های اخلاق اسلامی بیان کردند.

در ادامه جناب آقای مهندس هدایی، مؤسس محترم دبیرستان، نتایج سومین آزمون مرآت را مورد تحلیل و بررسی قرار دادند. نتایج آزمون که به صورت نموداری توسط مسئولین پایه تهیه و تنظیم شده بود توسط مؤسس محترم دبیرستان مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفت و از دبیرانی که سطح میانگین نمرات ایشان از میانگین کشوری خیلی پایین تر بود، پیشنهادهایی در خصوص افزایش سطح نمرات، میانگین و درصدهای آزمون نظر خواهی شد. همچنین از کلیه دبیرانی که میانگین نمرات آنان در این آزمون بالاتر از میانگین کشوری بود مورد تشویق قرار گرفتند و برای ایشان مبلغی را به عنوان پاداش در نظر گرفتند.

بعد از اتمام سخنان مؤسس محترم دبیرستان، آقای رسول زاده مدیریت محترم دبیرستان ضمن تقدیر از زحمات وتلاشهای بی وقفه دبیران در طول سه ماهه گذشته که موجب رشد وشکوفایی دانش آموزان گردیده مطالبی را درمورد مباحث مختلف  ازقبیل: 1- نتایج آزمون مرآت و هدف گذاری جهت آزمون بعدی مرآت، 2- برگزاری امتحانات نوبت اول و ارائه تصمیمات شورای دبیرستان و ابلاغ آن به دبیران محترم 3- نحوه طرح سؤالات (استاندارد بودن سطح سؤالات، استفاده از تمام شیوه های ارزشیابی متناسب با استاندارادهای تعریف شده در شورای عالی آموزش و پرورش 4-نحوه تصحیح اوراق، بارم بندی و رعایت کامل مفاد بودجه بندی مصوب آموزش و پرورش در نوبت اول که متناسب با تغییرات کتاب های درسی می باشد.)5- سیاست های کلی دبیرستان در برگزاری امتحانات نوبت اول به کلیه دبیران ابلاغ و برنامه مراقبت دبیران در امتحانات نوبت اول نیزبه ایشان ابلاغ گردید.

در انتها نیز کلیه دبیران از جناب آقای رسول زاده بابت ایجاد نظم و آرامش در محیط کار قدردانی و تشکر کردند.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ