دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی

به منظور مشارکت دانش آموزان در امور مربوط به مسائل آموزشی ، پرورشی ، انضباطی و ایجاد ارتباط دو طرفه ، صحیح و مستقیم بین آنان و مدرسه و همچنین با هدف ارج نهادن به شخصیت و کرامت انسانی و تقویت اعتماد به نفس ، مسئولیت پذیری و مشارکت جویی میان نوجوانان میهن عزیزمان و در راستای دستورالعمل ارسالی از طرف اداره آموزش و پرورش منطقه 5 شهر تهران ، معاونت پرورشی دبیرستان موحد ، طبق سنوات گذشته ، اقدام به برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی نمود .

پس از اطلاع رسانی در قالب مراسم صبحگاه و همچنین نصب پوستر های مربوط به برگزاری انتخابات ، معاونت پرورشی دبیرستان موحد ، اقدام به ثبت نام از دانش آموزان علاقه مند به کاندید شدن در انتخابات نموده و مقرر گردید که نامزد های انتخاباتی تبلیغات خود را به این معاونت تحویل داده تا در مکان معین ، در معرض دید کلیه دانش آموزان این واحد آموزشی قرار بگیرد .

در صبحگاه روز  دو شنبه  مورخه 94/08/04 نیز ، کلیه نامزد ها که تعداد آنها 24 نفر بود، روی سِن مراسم صبحگاهی قرار گرفته و به معرفی بیشتر خود پرداختند .

انتخابات نیز در روز سه شنبه مورخه 94/08/05 با حضور کلیه دانش آموزان در حیاط دبیرستان برگزار گردید که سه تن از دانش آموزان به عنوان ، رئیس ، منشی و ناظر، با کارت هایی آویخته بر سینه ، وظیفه حراست و نظارت بر صندوق و همچنین چگونگی برگزاری انتخابات را بر عهده داشتند .

در پایان نیز ، پس از گشودن صندوق و شمارش آراء ، منتخبین دانش آموزان شناسایی شده و اسامی آنان در قالب اعضای شورای دانش آموزی در سال تحصیلی 95-94 بر روی برد فرهنگی دبیرستان قرار گرفت و مقرر گردید که معاونت پرورشی ، نخستین جلسه شورا را با هدف ارائه توضیحات لازم و بیان اهداف و شرح وظایف شورا ، در اسرع وقت و با حضور کلیه اعضا برگزار نماید .

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها: شورای دانش آموزی

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ