دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

جشن آغاز سال تحصیلی(بازگشایی مدارس)

با استعانت از خداوند متعال ، همانند سنوات گذشته ، جشن بازگشایی و تحلیف دانش آموزی دبیرستان غیر دولتی هوشمند موحد ، در سال تحصیلی 94-93 در نخستین روز مهرماه و مقارن با هفته دفاع مقدس برگزار گردید.

این مراسم در حیاط دبیرستان و با حضور میهمانان و مدعوین ارجمندی ازجمله ، نماینده محترم آموزش و پرورش منطقه 5 ، رؤسای محترم بانک های دولتی و غیر دولتی ، رؤسای محترم کلانتری منطقه ، اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان ، موسس ، مدیر ، دبیران و همکاران محترم این واحد آموزشی و کلیه دانش آموزان از راس ساعت 7:30 آغاز گردید.

ابتدا آیاتی چند از  کلام الله مجید توسط معاون محترم پرورشی جناب آقای کاکاوند ، تلاوت شد ،سپس سرود جمهوری اسلامی ایران پخش گردید و در ادامه موسس محترم دبیرستان ، جناب آقای مهندس هدایی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد سرلشگر شهید علیرضا موحد دانش (که این دبیرستان به نام این شهید والامقام نام گذاری شده است)  سخنانی را پیرامون اهمیت خود باوری در بین دانش آموزان و همچنین برنامه های پیش روی دبیرستان موحد مطرح نمودند.

در ادامه سرود دانش آموزی ((ای مدرسه سلام )) اجرا و به دنبال آن مدیریت محترم دبیرستان جناب آقای رسول زاده ضمن خیر مقدم به میهمانان و دانش آموزان  به طرح چشم انداز برنامه های سال تحصیلی جاری و نکاتی پیرامون مسائل تربیتی و آموزشی و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس پرداختند. 

ادامه برنامه با قرائت سوگند نامه توسط مسئول أمور فرهنگی آقای رستمیان همراه بود که طی آن مسئولین و دانش‌آموزان این واحد آموزشی هم‌قسم شدند تا با تمام توان در راستای پیشرفت و تعالی بکوشند .

مراسم ظل القرآن پایان بخش برنامه بازگشایی بود که مجموعه دانش آموزان در قالب صفوف منظم ، پس از عبور از زیر قرآن کریم ، در کلاس‌های درس خود حاضر شدند.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها: جشن آغاز سال تحصیلی دبیرستان موحد

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ