دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

دومین نشست تخصصی مسولین مدرسه با اولیای دانش آموزان سال دهم

مراسم با تلاوتی چند از آیات قران کریم ساعت 16:05 آغاز شد. در ابتدای جلسه معاونت محترم پرورشی جناب آقای پرویزی توضیحاتی در مورد عملکرد پرورشی در تابستان و برنامه های ترم پیشِ رو ارائه کردند و پس از آن در مورد تعلیم و تربیت در خانواده توضیحاتی ارایه دادند .

مراسم با تلاوتی چند از آیات قران کریم ساعت 16:05 آغاز شد. در ابتدای جلسه معاونت محترم پرورشی جناب آقای پرویزی توضیحاتی در مورد عملکرد پرورشی در تابستان و برنامه های ترم پیشِ رو ارائه کردند و پس از آن در مورد تعلیم و تربیت در خانواده توضیحاتی ارایه دادند .

 

 

پس از آن اقای رسول زاده مدیر محترم دبیرستان با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و خیر مقدم به اولیای گرامی به ایراد سخنرانی پرداختند.ایشان در ابتدا به تقویت بخش نیروی انسانی دبیرستان اشاره کردند و سپس به نقش خانواده در تعلیم وتربیت دانش آموزان اشاره کردند و رکن اساسی در پرورش دانش آموزان را نهاد خانواده دانستند و بیان کردند که نقش مدرسه در رشد دانش آموز بدون کمک خانواده ها امکان پذیر نیست.

 

 

ایشان در ادامه به اهمیت تلاش وجدیت دانش آموزان آموزان و هماهنگی این تلاشها با تقویم اجرایی اشاره کردند و به خانواده ها توصیه کردند که با مطالعه این تقویم، برنامه ریزی های لازم را جهت موفقیت فرزندانشان خویش انجام دهند و اگر ضعفی در برنامه ها مشاهده کردند با انتقال ان به دبیرستان ما را در آموزش و تربیت فرزندانشان بیش از پیش یاری نمایند. در پایان به اهمیت و ضرورت ارتباط اولیا با دبیرستان پرداختند و به تشکیل انجمن اولیا ومربیان و اهمیت حضور اولیای سال دهم در این انجمن اشاره کردند و فرمودند در پایان جلسه با برگزاری انتخابات به انتخاب نمایندگانی از اولیای سال دهم در این انجمن می پردازیم.

 

 

در ادامه جلسه آقای رفیعی مشاور محترم سال دهم به بیان نکاتی سودمند پرداختند و با خیر مقدم حضور اولیای محترم از حضور ایشان و اهمیتی که به آینده فرزندانشان می دهند تشکر کردند. ایشان از برگزاری ایستگاههای مطالعاتی ،اهمیت آنها صحبت کردند.اهمیت برگزاری کلاسها و ساعات اضافی در برنامه را شرح دادند و این عمل را نشان عزم جدی دبیرستان در رسیدن به موفقیت دانستند و اشاره کردند این موفقیت با همراهی خانوده ها میسر می شود.

 

 

آقای رفیعی در مورد تراز و تفاوت آن با درصد ایراد سخن نمودند ، گزارشی تحت عنوان عملکرد تابستانی ارائه کردند و پس از آن در مورد فرهنگ تفاهم و روش تربیتی صحیح بدون داشتن بازنده در برخورد با فرزندان مطالبی را بصورت پاورپوینت ارائه نمودند.

 

 

 

 

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ