دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

جلسه انجمن اولیاءو مربیان دبیرستان غیر دولتی موحد-سال تحصیلی97-1396

مراسم توزیع کارنامه امتحانات نیم سال دوم (خرداد97)دانش آموزان پایه دهم با حضور اکثر اولیاء دانش آموزان روز شنبه مورخ 2/4/ 97 از ساعت 15 در محل دبیرستان برگزار گردید

در آغاز جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آقای رسول زاده مدیر دبیرستان ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای آموزشی و تربیتی دبیرستان در سال تحصیلی 97-96 به بیان عملکرد واحدهای آموزشی در حوزه مسائل آموزشی و تربیتی پرداختند و در ادامه گزارشی از آمارجلسات مشاوره ای فردی و گروهی ونشست های تخصصی و.....ارایه کردند.

سپس ایشان به برنامه های آموزشی دوره تابستانی که از شانزدهم تیرماه آغاز خواهد شد اشاره کردند.و اظهار داشتند این دوره از فعالیتها هفته ای دو روز (روز های دوشنبه و سه شنبه هرهفته) درسی وروزهای چهارشنبه برنامه های اردوی فرهنگی و ورزشی برگزار خواهد شد . وهمچنین در ارتباط با تغییرات اساسی که در  نیروی انسانی اعم از آموزشی و اجرایی دبیرستان متناسب با تغییر برنامه های درسی ایجاد شده نیز مطالبی اظهار داشتند .

در ادامه آقای گل محمدی مشاور دبیرستان نیز ضمن توجه اولیاءبه فعالیتهای آموزشی انجام گرفته در سال تحصیلی به اهمیت دروس پایه یازدهم و تاثیر آن در کنکور 99 و همچنین موضوع امتحانات نهایی پایه دوازدهم واحتمال برگزاری چند درس از دروس پایه یازدهم پرداختند . در ادامه از دانش آموزان برتر و ممتاز پایه دهم در حضور اولیاءآنها با اهداء لوح تقدیر و جوایز تقدیر به عمل آمد .

در این مراسم جناب آقای مهندس هدایی صاحب امتیاز و موسس محترم دبیرستان نیزحضور داشتندو جوایز دانش آموزان برتر را اهداء کردند.

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ