دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

جلسه شورای اداری دبیرستان در دفتر مدیریت دبیرستان غیردولتی موحد

جلسه شورای اداری، با موضوع بررسی روند امتحانات میان نوبت اول و همچنین هماهنگی جهت برگزاری اردوهای دو هفته آخر آذر ماه در دفتر مدیریت محترم دبیرستان برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور کلیه اعضای کادر اداری و اجرایی و معاونین محترم دبیرستان برگزار گردید، در ابتدا روند برگزاری امتحانات جاری درنوبت اول مورد بررسی قرار گرفت. در این راستا واحد آموزش نیز گزارشی در این خصوص تهیه کرده بود که تقدیم مدیریت محترم گردید.

پس از آن، جهت برگزاری اردوهای آموزشی در دو هفته آینده برنامه ریزی ها انجام شد و بنا شد در اولین اردو که روز سه شنبه مورخ 93/09/18برای دانش آموزان پایه اول و دوم برگزار می گردد، آقایان محرابی (مشاور پایه اول) و آقای شیدانی (پشتیبان پایه اول) و آقای حبیب زاده (مشاور پایه دوم) به همراه یکی از معاونین اجرایی دانش آموزان را همراهی کنند. در اردوی دوم که مربوط به دانش آموزان سال دوم و سوم تجربی می باشد، آقای حسینخانی (مشاور پایه سوم) و یکی از معاونین اجرایی دانش آموزان را همراهی خواهند کرد.

یکی دیگر از مسائل مهمی که در این جلسه مطرح شد، مسئله رسیدگی به وضعیت دانش آموزان تأخیری و دانش آموزان غایب به صورت قانون مند بود. طبق مصوبه این جلسه مقررگردید دانش آموزان تأخیری در صورت صلاحدید معاونین اجرایی با نامه ای که تأییدیه ورود دانش آموز به کلاس می باشد، وارد کلاس درس شود و این موضوع به صورت مصوبه ای در جلسه شورای دبیران نیز به دبیران محترم اطلاع رسانی شود تا به صورت کاملاً هماهنگ این موضوع پیگیری شود.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ