دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مجمع انتخابات انجمن اولیاء و مربیان

نخستین مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان در روز 29 شهریور ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر آفتاب واقع در فرهنگسرای نور برگزار گردید .

این جلسه از ساعت 16 ، با حضور اکثریت اولیای محترم دانش آموزان و کلیه پرسنل این واحد آموزشی آغاز و تا حدود ساعت 18:30 به طول انجامید .

هم زمان با تشریف فرمایی مدعوین ، گزارشی مصور از فعالیت های معاونت پرورشی در طی دوره پایگاه تابستانی ، روی پرده نمایش ، به تصویر کشیده شد.

با آغاز رسمی جلسه، پس از پخش تصویری آیاتی از کلام ا... مجید به همراه ترجمه و همچنین سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ، معاونت پرورشی دبیرستان، به حاضرین خیر مقدم گفته و دقایقی پیرامون تفسیر آیات تلاوت شده ، مطالبی را مطرح نمودند .

در ادامه مدیریت محترم دبیرستان ، جناب آقای رسول زاده ، در جایگاه حاضر شدند و ضمن خوش آمد گویی به حضار و بیان مطالبی پیرامون ضرورت و اهمیت تشکیل انجمن اولیاء و مربیان و نقش مشارکت اولیاء در ارتقا و توسعه فعالیت های آموزشی و تربیتی دبیرستان ، از جناب آقای دکتر علی اصغر احمدی ، مشاور وزیر و رئیس انجمن اولیا و مربیان کشور ، جهت سخنرانی ، دعوت به عمل آوردند .

جناب آقای دکتر احمدی نیز مطالبی را با محوریت شیوه های تربیتی ،و خصوصیات دوران نوجوانی مطرح کرده و نکاتی کلیدی جهت بهتر ارتباط برقرار کردن با نسل نوجوان بیان فرمودند .

سپس معاونت پرورشی دبیرستان با توجه به سالروز شهادت پنجمین بحر کرامت ، حضرت امام محمد باقر (ع) ، اشعاری را در وصف آن امام همام قرائت کردند .

بخش بعدی این برنامه با حضور نایب رئیس انجمن در سال گذشته و ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن اولیاء و مربیان در سال تحصیلی قبل همراه بود .

در پایان نیز مدیریت محترم دبیرستان ، با حضور مجدد در جایگاه، ضمن ارائه توضیحات لازم در رابطه با نحوه شکل گیری انجمن ، اهداف آن ، شرح وظایف و... از کاندید ها دعوت به عمل آورده و پس از معرفی آنان ، رای گیری برگزار شد .

با گشودن صندوق و شمارش آراء در حضور کاندید ها ، جلسه فوق خاتمه یافت .

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ