دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

برگزاری دومین جلسه دیدار و مشاوره با اولیای پایه دوم

دومین جلسه اولیاء با دبیران و مشاوران پایه دوم طبق تقویم اجرایی مصوب مدرسه روز یکشنبه مورخه 93/8/18ساعت 15:30درسالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.

دومین جلسه اولیاء با دبیران و مشاوران پایه دوم طبق تقویم اجرایی مصوب مدرسه روز یکشنبه مورخه 93/8/18

ساعت 15:30درسالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد.

جلسه با حضور اولیاء دانش آموزان،دبیران، مشاوران و مدیریت محترم مدرسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط آقای کاکاوند آغاز گردید. پس از تلاوت وتفسیر آیاتی از قرآن کریم توسط آقای کاکاوند،دوتن از دبیران محترم پایه دوم سخنانی را مطرح نمودند.

درابتدا آقای شوریان دبیر محترم شیمی در زمینه شیوه های تدریس درس شیمی ،انتظارات دبیران از دانش آموزان ، استفاده از کتب کمک آموزشی در تدریس درس شیمی وانجام فعالیتهای کلاسی با استفاده از امکانات آموزشی موسسه مرآت طبق خط مشی های پیش بینی شده مدرسه مطالبی را عنوان کردند                        .

در ادامه آقای محسنی دبیر محترم دین و زندگی نیز درخصوص وظایف دانش آموزان در کلاس درس، انجام تکالیف،مسئولیت پذیر بودن دانش آموزان به نکاتی اشاره نمودند.

پس از سخنرانی دبیران محترم، آقای حبیب زاده مشاور ومسئول محترم پایه دوم در مورد راهکارهای افزایش انگیزه و علاقه در دانش آموزان به مطالعه،چگونگی تأثیر مشکلات روانی وخانوادگی بر افت تحصیلی دانش آموزان وبروز اختلالات یادگیری، تعاملات هدفمند والدین با مشاوردرجهت اهداف تحصیلی و همکاری در اجرای برنامه های مطالعاتی دانش آموزان،نحوه آشنایی دانش آموزان با دنیای مشاغل جهت انگیزش و طرح ریزی شغلی،،نحوه آمادگی دانش آموزان برای امتحانات میان نوبت و پایان ترم  مطالبی را بیان کردند. درادامه نیز ایشان با نمایش نمودار میانگین های کسب شده دانش آموزان  پایه دوم در دروس تخصصی و به مقایسه میانگین کلاس ها پرداختند و درانتها اولیای حاضر سئوالات خود را مطرح نمودند و پس از پاسخ به سئوالات وارائه پیشنهادات لازمه توسط مشاور جلسه به پایان رسید.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ