دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

گزارش چهارمین جلسه شورای دبیران دبیرستان موحد

امروز دوشنبه مورخ 97/09/12 چهارمین جلسه شورای دبیران دبیرستان موحد با حضور دبیران، مشاوران و مسئولین دبیرستان برگزار گردید.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ابتدا آقای رسول زاده مدیرمحترم دبیرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه دبیران گرامی و مشارکت فعال آنان در برگزاری کلاس های ورعایت نظم وانظباط کاری وهمکاری جدی در انجام امتحانات میان نوبت اول ، مطالبی را ارایه کردند. ایشان  سپس در ارتباط با برنامه امتحانات نوبت اول که از اول دیماه 97 برگزار خواهد شد وشیوه آماده سازی سوالات امتحانی نیز به مطالبی اشاره کردند . واظهار داشتند می بایست سهم وتاثیر نتایج آزمون های سنجش وامتحانات میان نوبت اول در ارزشیابی مستمر اول را جدی گرفته وپر اهمیت بشمارند ودر ادامه آقای مهندس هدایی موسس محترم دبیرستان  با تشکر از تلاش های دبیران در رشد وارتقا آموزشی دانش آموزان اظهار داشتند که همکاران نسبت به اهمییت آزمون ها ی هماهنگ بویژه آزمون سنجش دقت وتوجه بیشتری قایل شوند وبا توجه به هزینه های دبیرستان در ارتباط با برگزاری کلاس های تقویتی انتظار دارد تحول جدی را در نتایج آزمون ها شاهد باشیم.

 

 

  و سپس به ترتیب آقایان رستمیان، مهری و کلانتری، مسئولین پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم گزارش کاملی ازنتایج آزمون سنجش 2را ارائه کردند وطی آن به تفکیک هر پایه  وضعیت هر یک ازدروس و عملکرد دانش آموزان را توضیح دادند.

در ادامه نیز هر یک از دبیران در دروس مربوط به خود دلایل افت و عدم موفقیت دانش آموزان مطالبی را اظهار کردند، علی رغم اینکه بعضی ازدروس رشد وپیشرفت  قابل چشمگیر ی داشته ایم مقرر شد همکاران محترم نقاط ضعف دانش آموزان را شناسایی  کرده تا در آزمون های بعدی شاهد نتایج بهتری باشیم.

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ