دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

گزارش اردوی مشهد 92

اردوی 4 روزه دانش آموزان دبیرستان موحد به سمت مشهد مقدس با حضور مهندس هدایی به عنوان سرپرست و مربیان؛ آقایان ابراهیمی طالقانی، علیرضا هدایی، صالح رحال و علیرضا کردیان از روز دوشنبه مورخ 92/11/7 آغاز شد. دانش آموزان راس ساعت 19:10 از راه آهن تهران به مقصد مشهد مقدس حرکت کردند.

 

پس از گذشت 12 ساعت، حوالی ساعت 7 صبح  گنبد طلایی امام رضا (ع) از دور نمایان شد. پس از توقف قطار، دانش آموزان به سمت هتل هاترا واقع دربلوار امام رضا(ع) حرکت کردند. پس از استقرار، دانش آموزان برای صرف صبحانه در رستوران  حضور یافتند. پس از صرف صبحانه تمامی دانش آموزان به همراه مربیان جهت ادای احترام به ساحت مقدس امام رضا (ع) راهی حرم مطهر شدند و پس از زیارت به هتل بازگشتند و از آنجا راهی پارک آبی موج های آبی شدند و تا ساعت 7 بعداظهر را در آنجا سپری کردند. در راه بازگشت از پارک آبی به جرات می توان گفت که تمامی دانش آموزان به دلیل خستگی در خوابی خوش به سر می بردند. پس از رسیدن به هتل، دانش آموزان از روی خستگی به سمت اتاق هایشان یورش برده و پس از کمی استراحت برای صرف شام در رستوران هتل حضور یافتند. روز اول بدین منوال سپری شد و در روز دوم برنامه دانش آموزان برنامه ی متنوعی بود. آنها صبح را به صورت گروه های چند نفری به زیارت و عبادت در حرم مطهر گذراندند و پس از صرف نهار در هتل  برای یک گشت نیمروزی که شامل بازدید از باغ وحش، زیارت امام زادگان یاسر و ناصر و طرقبه بود آماده شدند. ابتدا به باغ وحش رفته و حدود دو ساعت از باغ وحش و موزه خزندگان بازدید کردند و در ادامه به سمت امام زادگان یاسر و ناصر رفته و در جوار امام زاده به صورت دسته جمعی به خواندن زیارت عاشورا مشغول شدند. و از آنجا به سمت طرقبه حرکت کردند. پس از یکی دو ساعت گشت در طرقبه همگی به سمت هتل حرکت کردند. روز بسیار خوبی بود. هم فال بو هم تماشا. هم زیارت بود، هم سیاحت. آن روز هم سپری شد. باز هم مثل همیشه روز آخر و روز وداع سر رسید. معمولا دانش آموزان در روز آخر حس و حال خوبی ندارند و این برای گروه ما نیز صدق می کرد.صبح روز پنج شنبه جهت وداع با امام رضا (ع) و خواندن نماز جماعت ظهر راهی حرم مطهر شدند. پس از زیارت و خواندن دعای وداع، دانش آموزان به صورت گروهی برای خرید سوغاتی راهی بازار شدند و پس از خرید به هتل آمده و جهت حرکت به سمت راه آهن آماده شدند. دانش آموزان  راس ساعت سوار قطار شدند و قطار راس ساعت 19:35 مشهد را به مقصد تهران ترک کرد. پس از گذشت دوازده ساعت قطار به مقصد رسید و دانش آموزان به همراه مربیان با اتوبوسی که نزدیک درب راه آهن آماده بود به سمت مدرسه حرکت کردند. جلوی درب مدرسه مملو بود از اولیایی که جهت استقبال و زیارت قبول فرزندانشان از خواب خوش روز جمعه صرف نظر کرده بودند. مربیان نیز که مورد استقبال ناظم مدرسه ( آقای دیانی) قرار گرفتند پس از تحویل دانش آموزان به اولیایشان، به منزل رفتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ