دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مراسم توزیع کارنامه های تحصیلی و اهدای جوایز و لوح تقدیر به دانش آموزان ممتاز و برتر دبیرستان غیردولتی موحد

طی مراسم باشکوهی که با حضور اولیا و دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی موحد برگزار گردید ضمن توزیع کارنامه های تحصیلی نیم سال دوم دانش آموزان از افراد ممتاز و برتر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این برنامه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری ممتاز کشورآقای غلام نژاد آغازوسپس سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران نواخته شد. پس ازخوشامدگویی وخیر مقدم توسط مجری برنامه ها ،آقای دکتراحمدی مدیر محترم دبیرستان ضمن اظهار خرسندی از حضور پرشور اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز و عرض خیر مقدم، ابتدا در خصوص اولویت های تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی و ضرورت های بکارگیری آن مطالبی رابیان کردند وبااشاره به احادیث وکلام بزرگان دینی وصاحبظران تعلیم وتربیت اظهارداشتند که یکی ازابزارمهم وسازوکا راجرایی در تربیت وهدایت نسل جوان ونوجوان ،آشنا سازی آنان با مباحث دینی می باشد.وآنگاه درادامه سخنان ،گزارشی ازعملکرد فعالیت های آموزشی وتربیتی دبیرستان در سال تحصیلی 93-92 ارایه کردند.ایشان دربخش دیگری ازسخنان خود بابیان اهداف وبرنامه های آموزشی وپرورشی دبیرستان درسال تحصیلی آینده از نحوه وشرایط پذیرش دانش آموزان وچگونگی ساماندهی نیروی انسانی نیز مطالبی را اظهارکردند.

سپس یکی از دانش آموزان سال چهارم در جایگاه قرارگرفت و با بیان ویژگی های دبیرستان موحد وامتیازات این دبیرستان درمقایسه بادیگر واحد های آموزشی ازمدیریت و موسس محترم دبیرستان و کلیه دبیران ومسولینی که طی این چهارسال برای موفقیت او زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر کرد و در ادامه توسط انجمن اولیا ومربیان  دبیرستان از معاونان ،مشاوران مسوولین پایه وهمکاران دبیرستان با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد. سپس با اهدا جوایز ولوح تقدیر،ازدانش آموزان ممتاز،تلاشگر،برجسته اخلاقی وتربیتی ودانش آموزان برگزیده ورزشی قدردانی بعمل آمد وبه نحو مطلوبی مورد تشویق اولیا دانش آموزان قرارگرفتند.

و در پایان کارنامه های تحصیلی دانش آموزان  توسط مسولین پایه توزیع گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ