دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

اردوی مطالعاتی نوروزی دانش آموزان سال سوم و چهارم

به منظور آماده سازی دانش آموزان سال چهارم جهت شرکت در آزمون حساس و سرنوشت ساز کنکور سراسری، مستلزم برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمامی ظرفیت ها و فرصت هاست. بدین جهت ایام تعطیلات نوروز برای دانش آموزان سال چهارم، به نام عنوان دوران طلایی نامگذاری شده است. در این راستا، دبیرستان موحد نیز همه ساله برای دانش آموزان سال چهارم، در دوران تعطیلات نوروزی اردوی مطالعاتی برگزار می کند.

در این اردو دانش آموزان سال چهارم تقریبا 40 درصد از مباحث کتب درسی را جهت آمادگی برای کنکور را مطالعه کرده و با حضور دبیران و اساتید راهنما به رفع اشکال می پردازند. امسال نیز دبیرستان موحد اردوی نوروزی ویژه آمادگی دانش آموزان را با حضور دانش آموزان سال سوم و چهارم برگزار نمود. سرپرستی اردو، به عهده مدیر دبیرستان آقای رسول زاده و آقایان گل محمدی و محرابی به عنوان معاون و مشاور، و آقای حسینخانی به عنوان دبیر راهنما و مشاور دانش آموزان سال سوم، دانش آموزان را دراین اردو همراهی می کردند. ضمن اینکه وظیفه مشاوره و برنامه ریزی تخصصی نیز به عهده آقای گل محمدی، مشاور و مسئول دانش آموزان سال چهارم بود.

این اردو از تاریخ 95/01/03 لغایت 95/01/12 در محل دبیرستان موحد برگزار گردید. دانش آموزان همه روزه از ساعت 7:30 در محل دبیرستان حاضر شده و در ساعت 8 مطالعه خود را آغاز می کردند. روند مطالعاتی دانش آموزان با ارائه ریز برنامه مطالعاتی به آنان تا ساعت 20 به طول می انجامید. در تمامی روزهای برگزاری نیز دبیران دروس مربوطه جهت رفع اشکالات دانش آموزان درکنار آنها حاضر بودند. همچنین با توجه به لزوم ارزشیابی مداوم فرآیند مطالعاتی، همه روزه از دانش آموزان آزمونی تستی که اغلب سؤالات آن از سؤالات کنکورهای اخیر بود، به عمل می آمد و به هر دانش آموزان کارنامه ای که در آن درصد هر درس به صورت مجزا ثبت شده بود ارائه می گردید.

این اردو در روز دوازدهم اردیبهشت ماه با برگزاری نماز جماعت و آزمون جامع به پایان رسید.

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها: اردوی مطالعاتی

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ