دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

اولین نشست تخصصی مسئولین دبیرستان با اولیای دانش آموزان سال سوم

مراسم با تلاوتی چند از آیات قران کریم ساعت 15:30 آغاز شد. در ابتدا آقای پرویزی با عرض خیرمقدم خدمت اولیای دانش‌آموزان به معرفی خود پرداختند.

مراسم با تلاوتی چند از آیات قران کریم ساعت 15:30 آغاز شد. در ابتدا آقای پرویزی با عرض خیرمقدم خدمت اولیای دانش‌آموزان به معرفی خود پرداختند. ایشان در ادامه به ذکر چند نکته پرداختند که عبارت‌اند از: نحوه برگزاری مراسم عزاداری در ایام دهه اول محرم در مدرسه، و نکاتی چند درباره مسائل فرهنگی و ورزشی و تربیتی پرداختند. در ادامه آقای رسول‌زاده مدیر محترم دبیرستان با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و خیرمقدم به اولیای گرامی به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان در ادامه به ذکر مطالبی چند در باب اهمیت پایه سوم و ویژگی‌های این دوره تحصیلی پرداختند که برخی از این نکات عبارت بودند از:

 

1)      تغییر اساسی در کادر دبیرستان وبهره گیری از دبیران مجرب وکادر جدید مشاوران در پایه سوم

2)      اهمییت  امتحان نهایی و تأثیر مثبت معدل کتبی در کنکور سال 1397.

3)      سهم قابل‌توجه ای که کتب و سؤالات سال سوم در کنکورسراسری دارند.

4)      همچنین اظهار داشتند که کنکور دیگر سدی برای وارد شدن به دانشگاه نیست بلکه در حال حاضر و با توجه به تأسیس دانشگاه‌های جدید بالطبع ظرفیت‌ها افزایش‌یافته اما کسب رتبه‌ای بهتر در کنکور به شما در انتخاب رشته‌ها برتر و پر متقاضی در دانشگاه‌های باکیفیت سراسری کمک می‌کند.

 

ایشان در ادامه از نحوه برگزاری کلاس‌های دوره تابستان اظهار رضایت نموده و در ادامه به  نقش خانواده در تعلیم و تربیت دانش آموزان اشاره کردند و رکن اساسی در پرورش دانش آموزان را نهاد خانواده دانستند و بیان کردند که نقش مدرسه در رشد دانش‌آموز بدون کمک خانواده‌ها امکان‌پذیر نیست. و با ذکر این نکته که با تقویت کادر مشاوره و دبیران جدید هیچ کوتاهی‌ای از دانش آموزان پذیرفته نیست، و در پایان به بیان تفاوت‌های اساسی بین دانشگاه‌های سراسری و آزاد پرداختند.

در ادامه آقای طالقانی مشاور پایه سوم با معرفی خود و گروه مشاوره و سوابق آن‌ها به ذکر مطالبی چند در مورد نحوه تأثیرگذاری معدل کتبی در کنکور و توضیح مفهوم تراز و ذکر اهمیت آن بحث را ادامه داده و فرمودند برای آشنایی هر چه بیشتر خانواده‌ها با این مفاهیم و نحوه تأثیرگذاری معدل کتبی در نتایج آزمون کنکور چند مثال و ارائه آمار این مفاهیم را بیشتر شرح داده و فرمودند برای هرچه ملموس‌تر شدن این مطلب با توجه به آزمون‌های تابستان این موارد شبیه‌سازی گردیده است و نتایج به‌صورت کارنامه در اختیار خانواده‌ها قرار خواهد گرفت.

ایشان سپس به ارائه نقشه راه و کارهایی که صورت گرفته و همچنین کارهایی که در ادامه صورت خواهد پذیرفت اشاره‌ای کرده و توقع خود را از والدین ذکر کردند.

در ادامه جلسه چند تن از اولیا کاندیدای انجمن شده و دو تن از این عزیزان با رأی والدین انتخاب گردیدند.

 

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ