دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

مراسم گرامیداشت روز معلم

همزمان با هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم مراسم نکوداشتی به پاس زحمات این عزیزان با حضور کلیه کادر اداری و دبیران محترم از ساعت 18:30 روز دوشنبه مورخ 97/2/16 برگزار گردید.

ابتدا آقای کاکاوند معاون محترم پرورشی به قرائت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند و سپس پیرامون مسائل تعلیم و تربیت مطالبی را اظهار داشتند  سپس آقای رسول زاده مدیریت محترم دبیرستان با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و همه شهدای گرانقدر اسلام به کلیه حضار خیرمقدم گفته و مطالبی را در ارتباط با عملکرد یکساله دبیرستان در خصوص مسائل آموزشی و پرورشی و برنامه‌های سال آینده و شرایط جذب دبیران و همچنین برنامه امتحانات خرداد ماه ایراد کردند.

در ادامه آقای مهندس هدایی موسس محترم دبیرستان سخنانی درخصوص وظایف شغلی معلمان و مسئولیت های خطیری که برعهده تک‌تک دبیران قرار گرفته و همچنین مطالبی را در ارتباط با نشر و ترویج اخلاق وتعمیق باورهای دینی میان دانش‌آموزان ارائه نمودند و به اهمیت نقش تعلیم و تربیت اشاره کردند.

ایشان در ادامه به آموزش فرهنگ و اخلاق به عنوان مهمترین عنصر فرهنگ وترویج و تعلیم آن با زبان و رفتار در مدرسه و کلاس توجه و از همکاران و دبیران تلاش و کوشش بیشتری را تقاضا نمودند.

 در پایان هدایایی به رسم یادبود و به مناسبت گرامیداشت مقام معلم از جانب موسس محترم دبیرستان به کلیه همکاران فرهنگی و اساتید ارجمند تعلق گرفت. لازم به ذکر است که پس از اتمام جلسه شورای دبیران از کلیه همکاران محترم به صرف شام و میوه پذیرایی بعمل آمد و شبی خاطره انگیز را در کنار یکدیگر سپری کردند.

 

 

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ