دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

گزارش اردوی مطالعاتی دانش آموزان سال چهارم - نوروز 1397

به لطف پروردگار متعال و با همت واحد مشاوره پایه چهارم دبیرستان موحد ، اردوی مطالعاتی نوروز 1397 با استقبال گسترده دانش آموزان مواجه شد .

در این اردو علاوه بر دانش آموزان سال چهارم ، تعدادی از دانش آموزان پایه یازدهم نیز حضور داشتند .

هدف از برگزاری این اردو شامل  :

الف : مرور و تثبیت آموخته ها و تکمیل یادگیری مباحث ناقص

ب : مرور و جمع بندی تمامی مطالب توسط دبیران با تجربه و تمرکز بر مطالب پر اهمیت و پر سوال

روش مطالعه در طول برگزاری اردو به طور انفرادی بوده ، به همین دلیل دانش اموزان به گروه های     3 الی 6 نفره در فضاهای مناسبی جهت مطالعه چینش شده بودند . نظارت ویژه ای توسط ناظران مطالعاتی به نظم مطالعه داوطلبان صورت گرفت .

ج - در تمام روز های اردوی مطالعاتی ، علاوه بر دبیران مجرب ، نیروهای ناظر جهت رفع اشکال و اموزش مطالب در محل های معینی مستقر بودند و داوطلبان می توانستند جهت رفع اشکال و آموزش مطالب به آنان مراجعه کنند . 

د - با توجه به اهمیت تغذیه و نقش بسیار مهم آن در یاد گیری و قدرت حافظه برنامه غذایی اردو متناسب با نیاز های دانش اموزان پیش بینی و برنامه ریزی شده بود . به گونه ای که بیشترین ویتامین ها و پروتئین ها و مواد غذایی در برنامه گنجانده شده بود که علاوه بر ناهار شامل دو میان وعده نیز می شد .

ه - برای شادابی و نشاط بیشتر داوطلبان در دوره مطالعاتی به منظور بالا بردن سطح ترشح هورمون اندروفین که عامل شادابی و افزایش تمرکز است ، زمانی را برای تفریح و ورزش و تمرینات ایروبیک در نظر گرفته شده بود .

و - در این اردو، در دوره زمانی مشخص ، دانش آموزان به مطالعه ، جمع بندی و تست زنی انفرادی پرداخته و در صورت مواجهه با اشکالات یا سوالات علمی به دبیران و مشاوران و ناظران مطالعاتی مراجعه می نمودند . انتظار می رود در پایان اردو ، کیفیت یادگیری افزایش چشمگیری داشته باشد .

در پایان هر روز بر اساس برنامه زمانبندی دروس و سرفصل مطالعاتی، ارزشیابی به عمل می آمد که بر اساس این آزمون ها دانش آموزان و اولیای آنان از عملکرد روزانه مطلع می شدند .

این اردو   از روز پنج شنبه دوم فروردین 1397 آغاز و تا عصر روز دوشنبه دوازدهم فروردین ماه ادامه داشت و تعداد 50 نفر از دانش آموزان دبیرستان در این اردو حضور داشتند.

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ