دبیرستان پسرانه غیردولتی موحد

 • توصیه به دبیران عزیز ! سعی کنید چشم خود را به داشته های دانش آموزان بدوزید نه به نداشته های آنان (مدیریت دبیرستان)
 • مهم ترین رکن در مدرسه هوشمند، تغییر در شیوه ی آموزش است.(مدیریت دبیرستان)
 • هرچه انقلاب اسلامي دارد از بركت مجاهدت شهدا و ايثارگران است . امام خميني(ره( فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
 • توصیه به دبیران عزیز ! رفتار را سرزنش کنید ، نه شخصیت را ، شمارا دوست دارم ، اما کار شما را نمیپسندم (مدیریت دبیرستان)
 • حضرت علی (ع) می فرمایند: علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. (نهج البلاغه،ص469)
 • امام موسی کاظم (ع) می فرمایند : بهترین چیزی كه به وسیله آن بنده به خداوند تقرب می جوید، بعد از شناختن او، نماز و نیكی به پدر و مادر و ترك حسد و خودبینی و به خود بالیدن است. تحف‌العقول‌ ، ص‌ 412
 • زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آن‏اند و كوشش در عمل به آن است. حضرت علی (ع)
 • تا خدا هست و خدايي مي کند، مجتبي مشکل گشايي مي کند.
 • ايمان ، شناخت به دل ، اقرار به زبان و كردار به اندام‏هاست.امام رضا (ع)
 • حضرت زهرا (س) فرمود: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
ورود به سامانه تحلیل آموزشی موحد
پیش ثبت نام دبیرستان غیر دولتی موحد
کتابخانه
ورود به پورتال آموزشی
بانک سوالات درسی
برنامه هفتگی
برنامه امتحانات
جلسات شوراها و دپارتمان ها
برنامه آزمونها
فعالیتهای پرورشی
تقویم اجرایی و طرح درس
نمونه سوالات امتحان نهایی
تقاضای همکاری با دبیرستان غیر دولتی موحد
برنامه تابستان 96-95
اینستاگرام مدرسه
نرم افزار مدرسه همراه
مرکز آموزشهای تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت جدید مدرسه چیست؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف

جلسه اولیای دانش آموزان پایه دهم

جلسه اولیای دانش آموزان پایه دهم روز سه‌شنبه مورخ 97/2/18 با حضور جمع کثیری از اولیا را ساعت ۱۵ برگزار گردید جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای کاکاوند معاونت محترم پرورشی آغاز شد.

 

سپس ایشان در خصوص آیات تلاوت شده که در ارتباط با زندگی الهی و غیر الهی بعضی از بندگان می باشد مطالبی را ایراد فرمودند و اشاره کردند که آثار یاد خدا در روح و روان انسان تاثیر بسیار مفیدی را می گذارد و تکیه به غیر خدا ایشان را به هلاکت می رساند و در پایان توصیه کردند که در تربیت فرزندانمان همواره خدا را مد نظر قرار داده و صرفا توکلشان به خداوند متعال باشد.

 سپس در ادامه جلسه آقای رسول زاده مدیر محترم دبیرستان ضمن خوشامدگویی و تبریک ایام شعبانیه به حضار اظهار داشتند دبیرستان غیردولتی موحد تلاش کرد  بر اساس تقویم اجرایی97-96 کلیه برنامه های آموزشی و تربیتی را مرحله به مرحله به اجرا بگذارد و اگر مواردی مشاهده می‌شود که امکان برگزاری آن برنامه ها فراهم نشد صرفاً به جهت عدم همکاری اولیا و ناهماهنگی با مدیریت دبیرستان بوده که می‌توان به تعطیلات زودرس نوروزی و اعیاد و مناسبتهای مختلف دیگر اشاره نمود.

و سپس ایشان آماری از برنامه های آموزشی فوق العاده و کلاس های حل تمرین و تقویتی ارایه کردند و اظهار داشتند که بطور متوسط دبیرستان برای دانش آموزان پایه دهم هفته ای 48 ساعت کلاس درسی برگزار نموده است و در ادامه در خصوص نتایج آزمون ها وامتحانات نیم سال دوم اشاره کردند.

همچنین به مباحثی از قبیل لباس فرم و عدم رضایت دبیرستان و اولیای دانش آموزان از سرویس دانش آموزی نیز اشاره شد و مقرر گردید در سال تحصیلی آینده با شرکت دیگری قرارداد منعقد نمایند

در ادامه آقای رفیعی در خصوص نحوه برخورد با نتایج آزمون میان ترم و همچنین نکاتی که درباره امتحانات  نوبت دوم، اولیا میبایست آنها را رعایت کنند اشاره کردند.

در پایان برنامه امتحانات نوبت دوم (خرداد97) و کارنامه امتحانات میان نوبت دوم بین اولیا توزیع شد

منبع خبر: دبیرستان پسرانه موحد

تگ ها:

شما اینجا هستید
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • گوگل مپ